Калькулятор металу

 Калькулятор металу

Калькулятор металу - це онлайн інструмент допомоги інженерам з постачання і не тільки в прорахунку потрібної маси, об'єму, погонних метрів потрібного матеріалу. Він заснований на елементарних формулах обсягів фігур і щільності матеріалів, полегшуючи багаторазові однотипні підстановки вручну. Результат який показує даний калькулятор, є лише орієнтовним, але може допомогти вам вибрати машину потрібного тоннажу для перевезення або визначити довжину потрібної заготівки і.т.д.

Калькулятор металопрокату або метал калькулятор адаптований до загальноприйнятих одиниць виміру, що вживаються в народі при спілкуванні, тому розмірність може відрізнятися від системи СІ. Будьте уважні при розрахунку і вбивайте потрібний порядок цифр, вказаний в позначенні.

В даному калькуляторі металу Ви зможете знайти і підставити потрібну щільність матеріалу, а якщо її немає в стандартних значеннях під знаком «i», то ви завжди зможете знайти необхідну щільність металу в розширеній таблиці щільності матеріалу, в довідкових даних на порталі металлобаза. (Розділ корисне, довідники). За допомогою метал калькулятора Ви зможете здійснити розрахунок такої металопродукції як: труба, лист, рейка, труба профільна, куточок і.т.д. За допомогою опції- кнопки, де розраховується труба, можна аналогічно розраховувати поковки типу кільце.

Розрахунки є орієнтовними та можуть мати похибку щодо фактичної ваги.