Про Металобазу

Металобаза - інформаційний портал, розміщення прайс-рядків і оголошень. Це місце зустрічі продавців і покупців металургійної галузі. Металобаза - Попит і Пропозиція в одному місці.

 "Портал металобаза" створений спеціально для продавців і споживачів товарів, послуг металургійної галузі. Metallobaza.ua - об'єднуюча металобаза країни. Це всеукраїнська металобаза, співтовариство людей, які ведуть свою діяльність в металургійній галузі, металургійний портал, інформаційна база металургії. Metallobaza.ua зручний і потужний інструмент купівлі-продажу. За допомогою сайту Металобаза ви зможете легко продавати і купувати металопродукцію: металопрокат, труби та трубопровідна арматура,металовироби, литво, поковку, кольорові метали, супутні товари, послуги. - Натиснувши на кнопку "Розмістити свій товар", ви перейдете на форму, заповнивши яку зможете розмістити прайс рядки і оголошення в необхідної вам рубриці
Metallobaza.ua охоплює весь металургійний ринок України і в буквальному сенсі слова найбільший майданчик металобази на Україні т.я. весь металургійний ринок збирається і накопичується в одному місці, всі металоторгівці країни -на одному майданчику.Проект завжди буде розвиватися і вдосконалюватися, враховуючи побажання користувачів.  Якщо покупець цікавиться в інтернеті металургійною продукцією - він обов'язково потрапить на сайт metallobaza.ua.

Тут ви зможете розмістити свою продукцію, вигідно її прорекламувати, поспілкуватися на форумі з людьми зі спільними бізнес-інтересами, почитати цікаві наукові статті, новини в галузі і технологіях, отримати іншу нову, корисну, цінну інформацію. Перевага інтернет металобази в тому, що в якому б засіку країни не перебувала ваша продукція (металопрокат), розмістивши її тут на металобазі, ви отримуєте гарантію, що покупець в будь-який час доби її обов'язково знайде і побачить. Вам більше не потрібно піклуватися про «вигідне» географічне розташування вашого складу, - бо воно тут в інтернеті на metallobaza.ua. Покупець і продавець не прив'язані ні до місця ні до часу.Інформація на сайті доступна для всіх в будь-якій точці світу, в будь-який час доби, що дуже добре для зарубіжних зв'язків. На сайті реалізована зручна система пошуку і фільтрації. Зручні розділи приміром як ПОКОВКА містять розширені параметри, які точно визначають геометрію заготівки. У розділах з об'явами можна розміщувати фотографії зразків своєї унікальної продукції . На порталі розміщено такі корисні матеріали як: Марки сталей і сплавів та Калькулятор металу . Присутні інші розділи які зацікавлять аудиторію, яка так чи інакше пов'язана з металургійним спільнотою - наприклад транспортні послуги. Всі дороги через інтернет приведуть вас на найкрупнішу металобазу України.